PerEXP Studio’da tasarımcı-çizer kimliği nasıl elde edilir?

PerEXP Studio’nun tasarımcı ve çizerlere ek olarak sunduğu avantajlardan birisi tasarımcılara/çizerlere bir kimlik oluşturması ve insanların tek linkte eserini sergileyen tasarımcının/çizerin profilini, rumuzunu, hakkında bölümünü, ona ait sosyal mecraları ve iletişim adreslerini, sergi arşivini ve ona sergilerin bazılarını görüntülebilmesini sağlar. Bu noktada tasarımcı/çizer için tek bir linkte kendini tanıtabileceği bir kolaylık oluşturulmuş olur. Bunların yanı sıra tasarımcı/çizer kimliğinin oluşturulması için belli başlı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar aşağıda listelenmiştir:

• PerEXP Studio’da yaptığınız sergi adedi 10 adet veya 10 adedin üzerinde olmalıdır. (Bu şart herhangi bir kullanıcının iş teklifi üzerine gelmesi durumunda kişiye ait farklı sergileri de inceleyerek yapacağı iş konusunda emin olması adına yapılmaktadır.)

• PerEXP Studio’da tasarımcı/çizer kimliği oluşturmanız adına bunu PerEXP Teamworks Discord sunucusundaki PerEXP Studio yetkilisine bunu iletmeli ve şartları kabul ettiğinizi onayladıktan sonra bilgilerinizi aşağıdaki maddelerde belirtilen mail adresine göndermelisiniz.

• PerEXP Studio’da tasarımcı/çizer kimliği edinmek adına sizi net bir şekilde gösteren ve kamerayla yetkililerimizce test edilmiş bir fotoğraf göndermelisiniz. Bu fotoğrafta yalnızca siz yer almalısınız. (Talep edildiği durumlarda fotoğraf değişikliği yapılabilir.)

• PerEXP Studio’da Discord profillinizin ya da size ait bilinen bir rumuzunuz ek bir doğrulama olması amacıyla bulunur. Size ait belirtilmesini istediğiniz rumuzunuzu doğru şekilde yazılmış bir halde göndermelisiniz.

• PerEXP Studio’da yer almasını istediğiniz Mail, Twitter, Instagram, Reddit, Pinterest, LinkedIn hesaplarınızı hesap adı ve link şeklinde belirtmelisiniz. (Mail ve Instagram linkleri sergilerdeki bilgiler ile aynı olmak zorundadır.)

• Öne çıkan sergilerinizde görünmesini istediğiniz en az 5 tasarımınızı/çiziminizi seçip yollamalısınız. Bu şekilde sergilerinizi incelemek isteyen kullanıcı herhangi bir kullanıcı ilk olarak sizin en beğendiğiniz sergileri görecektir.

• PerEXP Studio’daki tasarımcı/çizer kimlik bilgilerinizde yer alacak bölümleri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra perexpstudiomanagement@gmail.com mail adresine bunları uygun bir şekilde göndermelisiniz.

• PerEXP Studio’da tasarımcı kimliği belirtilen mail adresine yollanınca başvurunun onaylanmasına dair bir husus bulunmamaktadır. Başvurunun red veya kabul edildiği size cevap olarak yazılan mailde belirtilmekte ve tahmini paylaşım zamanı da ek olarak gecikebilecek süreler ile beraber belirtilmektedir.

NOT: Tasarımcı kimliği linkinizi Instagram, Twitter profillerinizdeki website bölümüne, Discord kullanıcı profilinin hakkımda bölümüne yerleştirmeniz sizin tasarımcı profilinize ulaşmayı kullanıcılar tarafından oldukça kolay bir hale getirir. Bunu yapmanız ayrıca PerEXP Studio yönetimi tarafından da oldukça hoş karşılanmaktadır.

ℹ️|Bu yazı PerEXP Studio’yu daha iyi anlatma adına blog kapsamında oluşturulmuş bir yazıdır. Bu yazıda okuduğunuz bilgiler PerEXP Studio tarafından kontrolden geçmiş ve bunun üzerine yayınlanmıştır.

Yazar ve editör: Murat Kaan Önsel

%d bloggers like this: